500 км за 30 хвилин. Компанія Hyperloop One зв'яже Стокгольм і Гельсінкі високошвидкісною магістраллю

7 липня 2016, 11:01
Американська компанія Hyperloop One планує побудувати залізницю для надшвидкісного поїзда Hyperloop, яка з'єднає Гельсінкі та Стокгольмі

Hyperloop One вже підготувала техніко-економічне обґрунтування даного проекту і запевняє, що будівництво магістралі Hyperloop між столицями Фінляндії і Швеції буде дуже вигідним для обох країн.

Відео дня

"Вартість часу, зекономленого магістраллю, оцінюється в 321 мільйон євро на рік, - запевняють фахівці компанії. – Виручка залізниці складе 1 мільярд євро на рік, а операційний прибуток – 800 мільйонів євро, якщо щорічна кількість пасажирських перевезень складе 43 мільйони".

Hyperloop One оцінює вартість проекту в 19 мільярдів євро.

Залізниця пройде по дну моря, і подорож по ній буде займати всього 28 хвилин. Це набагато менше, ніж жителі Стокгольма і Гельсінкі витрачають зараз. Дістатися з однієї столиці в іншу можна літаком або поромом. Переліт займає близько години (без витрат часу на посадку), а подорож на поромі – більше 15 годин.

Раніше в цьому році Hyperloop One провела успішні випробування силової установки Hyperloop. В ході випробувань розробка компанії розвинула швидкість 185 км/год на 457-метровому треку. Кінцевою метою Hyperloop One бачить створення поїзда, здатного розвивати швидкість близько 1200 км/год.

Конкуруюча компанія Hyperloop Transportation Technologies (HTT) також виношує плани створення високошвидкісної магістралі в Європі. Вона планує зв'язати нею столиці Словаччини, Угорщини та Австрії.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X