Доїхати за 600 секунд. Високошвидкісна магістраль Hyperloop зв'яже столиці Австрії, Угорщини та Словаччини

11 березня 2016, 16:16
Американська компанія Hyperloop Transportation Technologies (HTT) збирається побудувати в Європі високошвидкісну залізницю для вакуумних поїздів Hyperloop. Вона дозволить подорожувати зі Словаччини до Угорщини і Австрії за лічені хвилини

Дорога зв'яже Братиславу з Віднем і Будапештом. За розрахунками HTT, подорож зі словацької столиці в австрійську на вакуумному поїзді Hyperloop буде займати близько 8 хвилин. На шлях з Братислави до Будапешту знадобиться на дві хвилини більше. Крім того, існує можливість будівництва магістралі з Братислави в інше словацьке місто Кошице.

Відео дня

До реалізації проекту ще далеко. Поки Hyperloop Transportation Technologies тільки домовилася з урядом Словаччини вивчити можливості для будівництва доріг у кожному зі згаданих напрямків.

"Тепер нам потрібно визначитися з тим, як пролягатимуть маршрути, яку суму на проект зможе виділити Словаччина, і розвивати наше державно-приватне партнерство", - розповів Forbes глава HTT Дірк Алборн, додавши, що його компанія збирається "почати переговори з Австрією і Угорщиною".

Hyperloop Transportation Technologies є однією з компаній, які прагнуть втілити в життя концепцію вакуумного поїзда, запропоновану раніше головою Tesla Елоном Маском. Наразі вона планує будівництво тестової магістралі в Каліфорнії. Її довжина складе 8 км. HTT сподівається запустити її в 2018-му році.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X