Ідея Маска. Компанія Hyperloop One успішно провела перші випробування надшвидкісного потягу

12 травня 2016, 09:48
У США пройшли перші випробування силової установки для вакуумного поїзда Hyperloop, запропонованого Ілоном Маском кілька років тому. Пізніше в цьому році її творці з Hyperloop One випробують повноцінний прототип

В ході тестового заїзду, що проходив в пустелі Невада неподалік від Лас-Вегаса, розробка Hyperloop One розвинула швидкість 185 км/ч, проїхавши по треку довжиною 457 метрів. За словами одного із засновників компанії Брогана БамБрогана, мета випробувань полягала в тому, щоб показати потенційним партнерам, як далеко просунулася технологія за короткий час.

Відео дня

БамБроган, який раніше був інженером в компанії Ілона Маска SpaceX, залишився задоволений заїздом. "Все пройшло саме так, як повинно було, - сказав він. – Нам завжди подобається, коли тести проходять так. Випробування в процесі розробок можуть бути хитрою штукою, і ви ніколи не знаєте, чи піде все за планом в конкретний день".

На наступному етапі Hyperloop One планує побудувати повноцінну систему Hyperloop і провести тести на 2-кілометровому треку до кінця поточного року. Кінцевою метою є створення поїзда, здатного пересуватися на швидкості близько 1200 км/ч.

Голова компанії Роб Ллойд називає майбутні тести "моментом Кітті Хоук", натякаючи на перший політ літака братів Райт, що відбувся в долині з такою назвою.

Для випробувань компанія Hyperloop One в минулому році придбала ділянку землі в штаті Невада і почала там будівництво тестового треку. За оцінками Ллойда, роботи над ним будуть завершені ближче до кінця поточного року.

Концепція високошвидкісного поїзда, що пересувається у вакуумній трубі, запропонована засновником Tesla і SpaceX Ілоном Маском в 2013-му, була розрахована на пасажирські перевезення. Однак компанія Hyperloop One планує зосередити увагу на перевезення вантажів.

Раніше Hyperloop One зробила низку важливих заяв. Насамперед, вона оголосила про зміну назви – раніше компанія була відома під ім'ям Hyperloop Technologies. Крім того, вона оголосила про те, що їй вдалося залучити $80 мільйонів інвестицій та заручитися підтримкою ряду партнерів, у тому числі Національної компанії французьких залізниць SNCF і основного залізничного оператора Німеччини Deutsche Bahn.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X