Facebook скасовує свою заборону на деякі види реклами криптовалют

27 червня 2018, 09:18

Команда Facebook переглянула заборону на розміщення реклами криптовалют і буде розміщувати деякі оголошення після заявок і премодерації.

Оголошення з пропозицією вкластися в ICO, як і раніше, заборонені, повідомляє Recode.

Facebook заборонив всі криптографічні оголошення ще в січні, в розпал зростання цін на Bitcoin, щоб люди не просували "фінансові продукти і послуги, часто пов'язані з такими, що вводять в оману або оманливими рекламними практиками".

Відео дня

Тепер рекламодавці, схвалені Facebook після подачі заявки, можуть рекламувати деякі криптографічні продукти, хоча оголошення, що рекламують бінарні опціони і ICO, як і раніше заборонені. Зацікавлені рекламодавці, можливо, повинні будуть показати ліцензії, які вони отримали, і "інші відповідні загальнодоступні відомості про їхній бізнес", щоб отримати дозвіл на запуск криптографічних оголошень.

Легко зрозуміти, чому Facebook хоче просувати подібні оголошення: це зростаюча індустрія з безліччю потенційних рекламодавців. При цьому заборона реклами криптовалюти призвела просто до величезного відтоку грошових коштів, які представники соціальної мережі заробляли з рекламних компаній.

Доти, доки користувачі Facebook не будуть ставати жертвами шахраїв, компанія, безумовно, не відмовиться отримувати додатковий дохід від реклами. Крім того, мабуть, в Facebook вважають, що захоплення криптовалютами є законним. На початку цього року компанія запустила власну внутрішню блок-мережу, щоб вивчити технологію, яка використовується як основу для всіх подібних розробок.

Раніше повідомлялося, що Google заборонить у своїй рекламній мережі будь-яку рекламу криптовалют, ICO, криптовалютних бірж і криптогаманців з червня 2018 року. Також інтернет-гігант обмежить рекламу ризикованих фінансових продуктів.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X