Нові правила. Facebook забороняє рекламу криптовалют

31 січня 2018, 11:36

Згідно з новою рекламною політикою Facebook, в соціальній мережі заборонена реклама бінарних опціонів і криптовалют.

Такі правила поширюються і на інші платформи соцмережі, включно з Instagram, повідомляється в офіційному блозі Facebook.

"Два з наших основних принципів реклами відображають наше переконання в тому, що реклама має бути безпечною і що вона має бути корисною для людей. Оголошенням, які вводять в оману або ошукують, немає місця на Facebook. Ми створили нову політику, яка забороняє рекламу, що рекламує фінансові продукти та послуги, які часто пов'язані з оманливими практиками", - написав Роб Койне, директор Facebook з управління продуктами.

Відео дня

Як приклади подібних практик, Facebook наводить "бінарні опції, початкові розміщення монет і криптовалюти". Зокрема, в соціальній мережі більше не буде оголошень на кшталт "Нове ICO! Купіть токени зі знижкою 15% прямо зараз!" або "Використовуйте свої пенсійні накопичення для покупки біткоінів!".

Компанія додала, що хоче, щоб користувачі Facebook дізнавалися про нові продукти та послуги, не побоюючись стати жертвою шахраїв.

Керівництво соцмережі також просить користувачів повідомляти про пости, які порушують нові правила і містять рекламу "фінансових продуктів і сервісів, пов'язаних з такими технологіями, що вводять в оману".

Раніше НВ повідомляло, що Facebook почне показувати користувачам більше місцевих новин у стрічці. Згідно з повідомленням Марка Цукерберга, з 29 січня більше місцевих новин з'являтися в стрічках користувачів Facebook у США, а протягом року така практика буде поширена і на інші країни.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Техно
Розсилка про те як технології змінють світ
Щопонеділка

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X