Google в найближчі місяці заборонить рекламу криптовалют

14 березня 2018, 15:00

Google заборонить у своїй рекламній мережі будь-яку рекламу криптовалюти, ICO, криптовалютних бірж і криптогаманців з червня 2018 року.

Також інтернет-гігант обмежить рекламу ризикованих фінансових продуктів, пише Engadget.

Представники Google підкреслили, що "оновили кілька умов реклами в нерегульованих або спекулятивних фінансових продуктах". Крім криптовалюти, ці продукти містять бінарні опціони, валютні ринки і контракти на різницю (або CFD). Список продуктів, які підпадають під заборону, є неповним і може розширюватися.

Відео дня

Цікаво, що раніше Комісія США з цінних паперів і бірж видала безліч попереджень про свої зусилля з моніторингу первинних пропозицій монет, які "агентство може вважати випуском незареєстрованих цінних паперів".

Компанія Google оголосила про свою нову політику разом зі своїм останнім звітом про "погані оголошення". З'ясувалося, що на їх частку припало більше 3,2 млрд. оголошень, які порушили політику компанії в 2017 році.

У січня 2018 НВ повідомляло, що згідно з новою рекламною політикою Facebook, в соціальній мережі заборонена реклама бінарних опціонів і криптовалют. Такі правила поширюються і на інші платформи соцмережі, включаючи Instagram.

Зокрема, в соціальній мережі більше не буде оголошень на кшталт "Нове ICO! Купіть токени зі знижкою 15% прямо зараз!" або "Використовуйте свої пенсійні накопичення для покупки біткоінів!". Компанія додала, що хоче, щоб користувачі Facebook дізнавалися про нові продукти та послуги, не побоюючись стати жертвою шахраїв.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X