Переживемо будь-який блекаут. Три найкращі павербанки ємністю понад 50000 мАг

4 лютого, 06:20
Вибираємо найкращі павербанки великої ємності — понад 50000 мАг (Фото:Pexels)

Вибираємо найкращі павербанки великої ємності — понад 50000 мАг (Фото:Pexels)

Ще нещодавно такі ємні павербанки здавалися фантастикою, але сьогодні отримати «банку» з 50000−60000 мАг і навіть більше, можна за досить осудні гроші.

Атаки на енергетичну систему України не припиняються, але нас так легко не зламати. Ми навчилися «присобачувати» інвертори до автомобільних акумуляторів, робити уроки з дітьми при світлі ялинкових гірлянд і готувати їжу на вогні запальнички.

Відео дня

Ну гаразд, останнє перегин, але в кожному жарті, як кажуть, є частка жарту.

Як би там не було, попит в Україні на різні генератори, інвертори та зарядні станції для домашнього використання зашкалює.

Але найбільше пересічні українці цікавляться павербанками — як простенькими та дешевшими, так і більш потужними та дорогими.

Універсальні мобільні батареї (найправильніша назва цього класу пристрою) бувають і дуже навороченими. Це стосується і типів акумуляторів, які встановлені всередині, і потужності заряду, що віддається (щоб вистачило для ноутбука, наприклад), і кількості одночасно заряджуваних пристроїв.

Але один параметр був і залишається ключовим. Саме він найкраще відомий пересічному обивателю, який не особливо розуміється на технічних нюансах.

Цей параметр — ємність.

Навіть ваша бабуся вже, мабуть, знає, що «банка» з написом 5000 мАг — це мало. А 20000 мАг — це вже добре.

Але порядок цифр у наших уявленнях час переосмислювати.

Сьогодні цілком адекватних грошей коштують павербанки ємністю понад 50000 мАг. Кількість разів, які така «банка» може оживлювати ваш айфончик, впевнено перевалює за 10. Від такої батареї можна цілодобово живити роутер і кілька смартфонів або планшетів.

І який-небудь (попередньо повністю заряджений) ноутбук з гарною автономністю завдяки такому павербанку також дозволить спокійно працювати під час блекауту, що триває кілька днів.

У цій статті ми розглянемо три павербанки ємністю понад 50000 мАг за різні гроші та з різними можливостями.

Вибирайте під свої завдання та свій гаманець. Йде війна і треба бути у всеозброєнні.

Три найкращі павербанки ємністю понад 50000 мАг

Деякі з найбільш ємних павербанків на перевірку виявляються простими пристроями без просунутого функціоналу. Власне, їхньою основною «фішкою» є ємність акумулятора. Але ціна таких пристроїв не висока.

Є серед «пухлих» повербанків і функціональні пристрої з більш преміальним цінником.

Ми поговоримо і про тих, і про інших.

Proda PD P-97 50000 мАг

Від 2700 грн

Повербанк Proda - 50000 мАг (Фото: Proda)
Повербанк Proda - 50000 мАг / Фото: Proda

Порівняно невеликий (як для такої ємності) павербанк важить лише 380 г.

Корпус зроблений із пластику, дизайн — нейтральний, нічого видатного, але й очі не ріже.

Ємність акумулятора — 50000 мАг, є два вихідні порти USB — один Type A, один Type C. Для зарядки самої «банки» використовується старообрядний MicroUSB, хоча зарядка можлива також і через Type C, яким швидше за все і ви і будете користуватися.

При використанні блоку живлення потужністю 25 Вт і кабелю Type C цей павербанк повністю заряджається за 10–11 годин.

poster
Дайджест головних новин
Безкоштовна email-розсилка лише відбірних матеріалів від редакторів NV
Розсилка відправляється з понеділка по п'ятницю

Можлива зарядка від павербанку двох пристроїв одночасно, максимальна потужність вихідного струму становить 10 Вт.

Простіше кажучи, про швидку зарядку гаджетів не йдеться. Та й ноутбук через Type C ця «банка» не особливо й зарядить. Швидше може допомогти ноутбуку розряджатися трохи повільніше.

Проте ціна Proda PD P-97 не кусається, особливо з урахуванням такої ємності. А приємним бонусом для користувачів стане вбудований ліхтарик.

O2 Project 60000 мАг

Від 6500 грн

Повербанк O2 Project (Фото: O2 Project)
Повербанк O2 Project / Фото: O2 Project

Пухка і важка «цеглина» (1,3 кг) O2 Project має не тільки велику ємність (60000 мАг), але й дуже вражаючий функціонал.

Почати опис можна з наявності тут п'яти вихідних портів — тут чотири Type A і один Type C. Це дозволяє одночасну зарядку від «банки» п'яти пристроїв. Для сім'ї — чудовий варіант.

Сам павербанк можна заряджати через старий добрий Micro USB, або ж за допомогою порту Type C. Зарядка з блоком живлення 25 Вт займає більше 10 годин, але якщо заряджати павербанк штатною зарядкою від макбука (60 Вт), то процес займає близько 3–3,5 годин.

Є невеликий екран з індикацією режиму роботи та залишку заряду.

Павербанк O2 Project оснащений функцією Power Delivery та може заряджати ноутбук, видаючи вражаючі 65 Вт. Для якогось потужного геймерського ноутбука цього буде замало, але більшості звичайних ноутбуків цього буде достатньо.

Так, MacBook Pro 2017-го року цей павербанк спокійно перезаряджає три рази (паралельно із зарядкою декількох смартфонів).

Китайські смартфони OnePlus та Xiaomi при використанні «відних» кабелів живлення розпізнають зарядку від O2 Project як швидку. Теж приємний нюанс.

Multicam Power Bank RX-72 GP14 72000 мАг

Від 11 тис. грн

Multicam Power Bank - 72000 мАг (Фото: Multicam Power Bank)
Multicam Power Bank - 72000 мАг / Фото: Multicam Power Bank

Розглянемо також значно дорожчий, але й радикальніший варіант забезпечення власної енергетичної незалежності.

Цей павербанк вражає відразу за кількома параметрами.

Почати можна з вражаючої ємності — 72000 мАг. Якщо йдеться лише про підзарядку смартфонів, то Multicam Power Bank RX-72 GP14 може гарантувати повну автономність протягом багатьох днів. Декілька перезарядок ноутбука вам також гарантовано.

Павербанк підтримує QuickCharge 3.0 та Power Delivery. Максимальна потужність заряджання становить 60 Вт.

Заряджати саму «банку» можна через Type C, якщо використовувати блок живлення потужністю 60 Вт, то час повної зарядки складе приблизно 3,5 години.

На вихід працюють один Type A, а також два Type C роз'єми. Приємною несподіванкою є наявність Multicam Power Bank RX-72 GP14 роз'єму DC з кабелем в комплекті. Докупивши комплект перехідників, ви можете підключати до павербанку масу різних пристроїв, які «не вміють» заряджатися від USB.

Важить павербанк значні 2 кг. Корпус його виготовлений з недешевого (принаймні, на вигляд) пластику.

Показати ще новини
Радіо NV
X