Що ще можна відключити в РФ. Блог Іллі Кенігштейна

6 березня 2018, 10:08

Кажуть, що 58% росіян підтримують ідею від'єднати Росію від світового інтернету. Я вважаю, що це – прекрасна новина. Характерно ось що: чим менше демократії – тим гірша демографія. Все в цьому житті взаємопов'язане.

Головне тепер – не зупинятися. Пропоную після відключення інтернету в Росії відключити електрику. Електрика з'явилося завдяки спільним зусиллям таких діячів, як Алессандро Вольта (італійський фізик, який винайшов першу батарею), і Майкл Фарадей (англійський фізик, який розробив електромагнітну індукцію). Останній – явний шпигун на службі у MI6.

Відео дня

Також потрібно видалити процесори Intel Pentium з усіх персональних комп'ютерів, оскільки вони були розроблені або виготовлені в Ізраїлі. А Ізраїль, як відомо – пособник світового сіонізму. Всі операційні системи Microsoft також потрібно відключити. У зв'язку з тим, що розроблення і обслуговування продуктів Microsoft значною мірою залежать від R&D центру корпорації в Хайфі. Ні, ви уявляєте яке хамство? Не в Суздалі, а в Хайфі! І взагалі Microsoft – це таємний проект американських спецслужб, створений з метою проникнення в чужі державні секрети.

Всім жителям Росії необхідно терміново відмовитися від використання мобільних телефонів, оскільки ця технологія була розроблена компанією Motorola в 1973 р. Явно з метою поставити Росію на коліна. Що потім з цим винаходом зробили фінська Nokia, американська Apple і південнокорейський Samsung – взагалі не піддається жодній критиці. Це ж чисте шпигунство! Також потрібно на загальнонаціональному рівні відключити LTE. У зв'язку з тим, що цей формат зв'язку був винайдений японською компанією NTT DoCoMo. Треба було у цих япошок не тільки Курили, а й Хонсю з Окінавою забрати – менше мудрували би.

Вимкнути всі кредитні картки Visa та Mastercard, оскільки обидві системи були розроблені в США. Розпродати всі літаки Boeing (штаб-квартира в Сіетлі) і Airbus (консорціум європейських авіавиробників). Перестати відвідувати готелі, торгові центри та ресторани, що належать американським і європейським бізнесменам. Припинити користуватися послугами західних банків і спалити всі наявні у населення готівкові долари і євро. Всю західну готівку – у вогонь!

Тільки не скасовувати горілку. Горілка – продукт споконвічно російський, стратегічний. Хоч і ходять чутки, що її рецепт Менделєєву нашептали масони – щоби знищити російський народ.

Текст друкується з дозволу автора.

Оригінал

Автор: керівний партнер Creative Quarter Ілля Кенігштейн

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X