Постріл в ногу. Росія "технічно готова" до відключення інтернету

5 березня 2018, 12:21

Російські чиновники визнали, що у них "немає жодних протипоказань" до відключення країни від глобальної комп'ютерної мережі.

Про це заявив радник президента Росії з питань розвитку інтернету Герман Клименко на телеканалі НТВ, пише РБК.

"Але саме по собі апаратно-програмно немає жодних протипоказань, щоб ми жили добре і нормально, навіть якщо нам оголосять таку війну, як кримська ізоляція", - спробував пояснити радник президента РФ.

Відео дня

Чиновник зазначив, що під час переходу з однієї технології на іншу збої бувають завжди. Будь-яка система характеризується не помилками та збоями, а реакцією на помилки та збої.

"Десь у когось щось відключиться. Напевно, з'ясується, що хтось зберігав свої дані за кордоном, хоча є постанова зберігати тут. Хтось домени свої хостив за кордоном. Тому вони, напевно, зазнаватимуть деяких труднощів", - пояснив він.

За словами Клименка, вже зараз "працює російський сегмент мережі інтернету, який створено за указом президента спеціально для чиновників. Всі держустанови і чиновники перебувають за великим "китайським файерволом". Це те, чим всіх нас лякають. Але поки всі живі".

Раніше НВ повідомляло, що 58% росіян підтримали ідею про створення автономного сегменту інтернету всередині країн-членів об'єднання БРІКС. Близько чверті (23%) воліли б мати локальний інтернет в межах тільки РФ. Пропозиція Росії про створення незалежного інтернету в рамках кордонів країн-членів БРІКС (Бразилія, Росія, Індія, Китай і Південна Африка) знайшло підтримку 58% жителів РФ, а проти висловилися 29%.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X