GitHub як спроба Microsoft зміцнитися на ринку праці. Блог Кирила Перестюк

5 червня 2018, 17:51

Купівля GitHub в черговий раз дозволить Microsoft затвердитися на ринку праці і дасть необмежений доступ до десятків мільйонів програмістів.

Microsoft відчайдушно намагається ствердиться на ринку HR послуг і сервісів. Підтвердженням тому стала феноменальна угода в 2016 році, коли був придбаний LinkedIn за $26 млрд.

Але компанія гігант не зупинилася на досягнутому, і вчора оголосила про поглинання веб-сервісу для хостингу і розробки ПЗ – GitHub.

Відео дня

За попередніми інсайтами, сума угоди коливається в районі $7,5 млрд, що дозволить отримати доступ до понад 29 мільйонам програмістів.

Після закриття угоди, на чолі GitHub стане віце-президент Microsoft – Нет Фрідман.

Подальша доля сервісу точно не відома, але сумніваюся, що Microsoft зацікавлена ​​в інтеграції свого нового дітища в Offiice 365, як цього не сталося з LinkedIn кілька років тому.

За словами СЕО Microsoft Сатьї Наділи, Microsoft залишає доступ до платформи розробникам і не буде їх обмежувати в функціоналі. Операція буде закрита до кінця року, про що обидві сторони проінформують додатково.

Таким чином, Microsoft не просто посилила свій вплив на ринку праці, а й доповнила свій портфель інноваційними компаніями, що прихильно відбилося на зростанні акцій і збільшило собівартість компанії, не кажучи вже про кількість розробників, до якої у Microsoft є необмежений доступ.

Автор: Кирило Перестюк, співзасновник Morbax HR

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Техно
Розсилка про те як технології змінють світ
Щопонеділка

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X