Льодовиковий період. Аквалангісти виявили гігантську кістку мамонта на дні річки у Флориді

6 травня 2021, 14:06

На дні річки Піс у Флориді американські дайвери знайшли гігантську стегнову кістку колумбійського мамонта, який жив близько 10 тис. років тому.

Пара дайверів виявила гігантську стегнову кістку мамонта: довжиною 1,2 метра, під час підводного плавання у Флориді, пише The Sun

22-кілограмова кістка збереглася в осаді на дні річки Піс біля міста Аркадія.

Відео дня

Палеонтологи припускають, що останки належать колумбійському мамонтові, який жив в цій місцевості в епоху плейстоцену від 2,6 мільйона до 10 тисяч років тому. Реальний вік зможуть визначити фахівці.

derekthediscoverer / Instagram
Фото: derekthediscoverer / Instagram

Знахідка може одного разу потрапити в музей, але зараз вона направляється в клас, де викладає один з аквалангістів, щоб той міг розповісти своїм учням про льодовиковий період.

Крім того, пара дайверів також знайшли частини вимерлої акули і зуб шаблезубого тигра.

Раніше НВ повідомляв, що міжнародна група дослідників використала комп'ютерне моделювання, щоб показати , що, ймовірно, до зникнення шерстистого мамонта призвело поєднання зміни клімату та полювання.

Дослідники припускають , що якби не люди-мисливці, мамонти проіснували б ще 4000 років.

Вчені роками обговорюють причину загибелі шерстистого мамонта. Дехто припускає, що вони вимерли через зміни клімату, коли планета почала нагріватися після останнього льодовикового періоду приблизно 15000 років тому. Команда Товариства Макса Планка недавно прийшла до висновку, що зміна клімату привело до зникнення мамонтів в Північній Америці. Тим часом, інші звинувачують в цьому мисливців. Деякі групи вчених також припустили, що це, ймовірно, комбінація двох чинників.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Техно
Розсилка про те як технології змінють світ
Щопонеділка

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X