Вчені попередили про затоплення сотень міст до кінця 21 століття

13 липня 2017, 12:26
Американські дослідники підрахували, що внаслідок підвищення рівня моря під водою опиняться міста на сході і південному заході США

У список міст, які знаходяться під загрозою затоплення, включені Нью-Йорк, Бостон, Сан-Франциско і Майамі, йдеться в статті CNN.

Всього ж, за підрахунками дослідників, від 165 до 180 поселень в США будуть затоплені протягом найближчих 20 років. До кінця століття цей показник досягне 490 великих і малих міст. Основною причиною підвищення рівня моря в 21 столітті вчені називають діяльність людини.

Відео дня

"Це дослідження показує те, що дійсно важливо для людей. Підвищення рівня моря означає різке зростання затоплення прибережних районів. Справді, більшість прибережних повенtей вже сьогодні обумовлені підйомом рівня моря, який викликала діяльність людини", - говорить один з авторів дослідження, доктор Бенджамін Штраус.

Штраус заявляє, що при кожному підвищенні середньої глобальної температури на 0,55 ° C рівень моря буде підвищуватися на 1,3 метра. Досить імовірно, що до кінця 21 століття глобальний рівень моря підніметься на 5 метрів.

"Число людей, які будуть жити в зоні постійних повеней зростатиме набагато швидше, ніж сам рівень моря", - додав Бенджамін Штраус

Як повідомляло НВ, раніше вчені підрахували, що через глобальне потепління великі міста будуть все частіше страждати від аномальної спеки. Одними з перших з такою проблемою повинні зіткнутися нігерійський Лагос і китайський Шанхай.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X