SpaceX вирішила посадити на землю три ракети одночасно

20 липня 2016, 12:12
Пізніше в цьому році SpaceX здійснить перший запуск ракети-носія Falcon Heavy. Для реалізації цих планів компанії знадобиться два додаткових посадочних майданчика

Перший ступінь Falcon Heavy складається з двох прискорювачів і основної ракети, які SpaceX потрібно буде повернути на землю в ході майбутнього запуску. Таким чином, компанії належить буквально посадити три ракети.

Відео дня

При цьому, як повідомляє Orlando Sentinel, посадку основної ракети і прискорювачів будуть розділяти лічені хвилини. Голова SpaceX Ілон Маск в Twitter додає, що прискорювачі приземляться практично одночасно.

Для реалізації цього задуму компанії знадобиться два додаткових посадочних майданчика. Наразі SpaceX намагається отримати від влади США дозвіл на будівництво двох майданчиків на мисі Канаверал. Втім, компанія не виключає, що на початку буде відпрацьовувати посадку Falcon Heavy на плавучі платформи, а не на землю.

"SpaceX планує здійснити перший запуск Falcon Heavy пізніше в цьому році, - розповіли представники компанії Orlando Sentinel. – Ми також очікуємо схвалення на будівництво двох додаткових посадочних майданчиків на базі ВПС США на мисі Канаверал. Ми сподіваємося повернути всі три ракети Falcon Heavy, хоча на перших етапах ми можемо спробувати посадити їх на плавучі платформи".

Раніше на цьому тижні SpaceX успішно посадила перший ступінь Falcon 9 на землю. Для компанії це була друга успішна посадка на землю. В ході попередніх запусків вона використовувала морські платформи. В цілому SpaceX вдалося п'ять разів успішно повернути Falcon 9 на землю.

Показати ще новини
Радіо НВ
X