SpaceX вдруге успішно посадила ракету Falcon 9 на землю

18 липня 2016, 10:52
Компанія SpaceX вивела на орбіту космічний корабель Dragon, після чого успішно посадила перший ступінь ракети Falcon 9 на землю

Запуск проходив на мисі Канаверал у Флориді. Успішно вивівши корабель Dragon на орбіту, перша ступінь ракети Falcon 9 приземлилася на майданчик посадкової зони 1, яку орендує SpaceX. Для компанії це другий випадок посадки ракети на землю, оскільки раніше Falcon 9 сідали на морську посадочну платформу. Загальний рахунок вдалих посадок Falcon 9 тепер дійшов до п'яти.

Відео дня

У середу корабель Dragon пристикується до Міжнародної космічної станції і доставить провізію і наукове обладнання загальною вагою понад 2200 кг. Крім того, на борту Dragon знаходиться новий стикувальний вузол, який буде використовуватися для стикування з комерційними космічними кораблями виробництва SpaceX і Boeing.

"Кожна комерційна доставка вантажів на борт МКС – знаменна подія, - говорить представник NASA Кірк Ширман. – Все, від наукового обладнання і до запчастин і провізії, є життєво необхідним для підтримки місії".

Минулого місяця SpaceX не вдалося посадити перший ступінь Falcon 9 на плавучу платформу. Через недостатню тягу в одному з посадочних двигунів він зіткнувся з платформою і був знищений.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X