SpaceX втратила ракету Falcon 9 при посадці на морську платформу

16 червня 2016, 17:59
Низка успішних посадок Falcon 9 була перервана. Компанії SpaceX не вдалося посадити нижній ступінь ракети на морську платформу після останнього запуску

Раніше SpaceX тричі успішно виконувала цю процедуру. Четверта спроба виявилася невдалою. Falcon 9 вивела на орбіту два телекомунікаційних супутника, але при заході на посадку нижній ступінь зіткнувся з платформою. Як написав в Twitter голова Space X Ілон Маск, в цей момент Falcon 9 пройшла через "стрімкий незапланований демонтаж".

Відео дня

Маск зазначає, що причиною невдалої посадки стала мала тяга в одному з трьох посадкових двигунів. Голова компанії пообіцяв провести поліпшення ракети, щоб в майбутньому уникнути повторення таких аварій. Він також запевнив, що незабаром буде опубліковано відео посадки.

"Відео посадки буде опубліковано, як тільки ми одержимо доступ до камер на безпілотної платформі пізніше, - написав Маск в Twitter. – Можливо це було найжорсткіше зіткнення на сьогоднішній день. Безпілотна платформа в порядку".

До цього у компанії вже були невдалі спроби посадити Falcon 9 на безпілотну морську платформу. Перша посадка, що увінчалася успіхом, відбулася у квітні поточного року.

Показати ще новини
Радіо NV
X