SpaceX провела перші випробування ракети-носія Falcon Heavy

10 травня 2017, 13:30
Аерокосмічна компанія Ілона Маска SpaceX провела перші випробування ракети-носія важкого класу Falcon Heavy, призначеної також і для польоту до Марсу

Зокрема, про це повідомляється в Twitter SpaceX. Випробування пройшли минулого тижня, на випробувальному полігоні McGregor. Успішне тестування на вогнестійкість пройшла центральна частина ракети.

Відео дня

Згідно з планами Маска, запуск Falcon Heavy запланований на літо 2017 року. Важка ракета розробляється на основі більш легкої Falcon 9.Як пише N+1 , Falcon Heavy зможе виводити на низьку навколоземну орбіту до 54,4 тонн вантажу, а на Марс буде доставляти до 13,6 тонн. Важка ракета в якості прискорювача буде використовувати три перші ступеня Falcon 9 Full Thrust.

На першому етапі польоту працювати будуть бічні прискорювачі, щоб заощадити паливо в баках першого ступеня. Після від'єднання бічних прискорювачів двигуни першого ступеня почнуть працювати в повну силу. Передбачається, що всі три сегменти будуть багаторазовими і зможуть сісти аналогічно першому ступеню Falcon 9.

Спочатку перший запуск Falcon Heavy був запланований на 2013 рік, однак його терміни неодноразово зсувалися, не в останню чергу, через аварію ракети-носія Falcon 9 в червні 2015 року.Показати ще новини
Радіо НВ
X