Фізик розробив формулу, яка робить можливою подорож у часі. Поки що теоретично, але все ж таки
Подорож у часі давно роздмухує голови людства, та поки що ніхто — наскільки нам відомо — не зміг перенестися на жодну секунду в минуле або в майбутнє. Проте навіть теоретична можливість такого дива бентежить учених.
«Термінатор», «Назад у Майбутнє», відносно новий німецький серіал «Пітьма» — парадокс убитого дідуся і подорожі в часі загалом давно стали доброю темою для кіноіндустрії. Сформулювати його доволі просто: якщо ви підете в минуле і зробите так, щоб ваші батьки не зустрілися, то як ви з’явитесь на світ і зробите так, щоб ваші батьки не зустрілися?
Студент-фізик Жермен Тобар з Університету Квінсленда в Австралії заявив, що він зметикував, як «звести числа в квадрат», аби зробити подорожі в часі життєздатними.
«Класична динаміка стверджує, що коли ви знаєте стан системи в конкретний час, то це може розповісти нам всю історію системи — стверджував він. — Однак загальна теорія відносності Ейнштейна передбачає існування тимчасових петель або навіть подорожей у часі, де подія може бути як у минулому, так і в майбутньому щодо самої себе. Теоретично це повністю змінює вивчення динаміки».
Тому саме «об'єднана» теорія стала б святим Граалем для фізиків, які працюють над вирішенням питання подорожей у часі.

матеріалів розділу Техно
Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.