Новий спусковий модуль місії Екзомарс з'явиться в 2019 році

23 листопада 2016, 17:32
Російські вчені вже приступили до створення спускного модуля з посадковою платформою для другого етапу місії Екзомарс

Комплексні випробування апарату пройдуть в Європі, повідомив ТАСС з посиланням на джерело в ракето-космічної галузі.

"Апарат складається з двох частин - перелітний і десантний модулі. Передбачається, що виготовлення апарату і посадкової платформи завершиться за дев'ять місяців до пуску другої місії Екзомарс, тобто до 2019 року", - сказав співрозмовник агентства.

Відео дня

За його словами, НВО Лавочкіна вже почало виготовлення апарату і платформи. "Їх комплексні випробування пройдуть в Європі", - уточнило джерело.

Місія Екзомарс-2016 була запущена з космодрому Байконур за допомогою ракети-носія Протон-М 14 березня. До складу місії увійшли апарат TGO і демонстраційний десантний модуль Schiaparelli.

Раніше НВ повідомляло, що 19 жовтня 2016 року Schiaparelli увійшов в атмосферу Марса і, вирогідно, через помилки програмного забезпечення, розбився при посадці.

Демонстраційний десантний модуль Schiaparelli, разом з орбітальним апаратом TGO (Trace Gas Orbiter), був частиною європейсько-російської програми ExoMars-2016. Під час спуску на Марс, Schiaparelli повинен був протестувати ряд технологій, що забезпечують контрольоване "примарсування" в рамках підготовки для майбутніх місій.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X