Геноцид старих програм. Apple видаляє з AppStore все, що довго не оновлювалося — розробники лютують

2 травня, 09:41
Видалення програм з AppStore (Фото:Apple)

Видалення програм з AppStore (Фото:Apple)

Розробникам програм AppStore надійшов лист від Apple, в якому зазначено, що програми без оновлень протягом останніх трьох років будуть видалені.

Багатьом розробникам додатків для AppStore останні кілька тижнів надходять листи від Apple про «покращення» їхнього фірмового онлайн-магазину.

Покращення полягає у тому, що компанія видалить із AppStore всі програми, які довго не оновлювалися.

Відео дня

"Мене нудить. Apple щойно надіслала мені електронного листа, в якому говорилося, що вони видаляють мою безкоштовну гру Motivoto, тому що їй понад 2 роки. Це частина їхньої системи поліпшення додатків. Це не круто. Консольні ігри 2000 все ще доступні для продажу. Це несправедливий бар'єр для незалежних розробників", - написав у Twitter один із розробників студії Protopop Games Роберт Кабв.

Найбільше оновлення вдарить по незалежним «інді» розробникам, які вже опублікували свої скарги у соціальних мережах.

У Apple заявили, що видалення старих програм дозволить покращити безпеку і підвищити захист персональних даних користувачів.

У компанії також вважають, що рішення допоможе підвищити комфорт пошуку додатків, і користувачам не показуватимуть багато програм, які не оновлювалися роками.

Проте, представники Apple заявили, що у першу чергу видалятимуть програми, які дуже рідко завантажували протягом останнього року. Ймовірно, популярні програми та ігри залишать на платформі.

Наприклад, гра Pocket God, яка не оновлювалася протягом семи років, все ще доступна для завантаження в AppStore.

Розробники зазначили, що цей критерій не впливає на безпеку програми. Окрім цього, ігри не вимагають постійних оновлень на відміну від програм та сервісів.

«Ігри можуть бути як готові продукти! Ці безкоштовні проекти не підходять для оновлень чи моделі живого обслуговування, це готові роботи багаторічної давності», - заявила розробник Емілія Лазер-Уокер.

У відповідь на обурення розробників Apple надав їм 90 днів для публікації оновлень своїх програм.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Техно
Розсилка про те як технології змінють світ
Щопонеділка

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X