Суд у США визнав, що Apple порушує патент Qualcomm

2 жовтня 2018, 09:07

Суддя Міжнародної торгової комісії США Томас Пендер визнав, що iPhone порушує один з патентів Qualcomm, але як і раніше відмовився блокувати імпорт пристроїв.

Представники Qualcomm вже сказали, що останнє рішення суду "не має сенсу", повідомляє Engadget.

За словами судді Пендера, "фактори суспільного інтересу" вплинули на його рішення не вводити заборону на імпорт. Проте, інші судді перевірять це рішення, і якщо вони залишать його в силі, компанія Qualcomm втратить важливого козиря, який вона могла б використовувати в переговорах з Apple.

Відео дня

Виробник процесорів залишився незадоволений рішенням суду. Як сказав юрист Qualcomm Дон Розенберг, "Немає сенсу фіксувати порушення, відмовившись потім від заборони на імпорт".

У той же час головний юрисконсульт Intel, Стів Роджерс написав в своєму блозі, що Qualcomm публічно очорнює інноваційні продукти його компанії, "які є результатами копіткої праці дослідників і інженерів".

Раніше НВ повідомляло, що компанія Qualcomm звинуватила Apple у крадіжці секретних даних. Qualcomm каже, що Apple кілька років краде дані виробника процесорів, щоб в кінцевому підсумку позбутися від необхідності покладатися на компоненти Qualcomm. Передбачається, що Apple надала Intel код Qualcomm, щоб підвищити швидкість модему Intel.

У позові йдеться, що в якийсь момент інженери Intel навіть поскаржилися Apple, що вони не змогли відкрити секретні файли Qualcomm, які були відправлені. Інженери Apple, як стверджується, створили для них нові, видимі файли, використовуючи власні інструменти Qualcomm.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X