Компанія Qualcomm звинуватила Apple у крадіжці секретних даних

26 вересня 2018, 11:09

Qualcomm каже, що Apple кілька років краде дані виробника процесорів, щоб в кінцевому підсумку позбутися від необхідності покладатися на компоненти Qualcomm.

Передбачається, що Apple надала Intel код Qualcomm, щоб підвищити швидкість модему Intel, пише The Verge.

Претензії стали продовженням юридичної битви між Qualcomm і Apple, яка почалася майже два роки тому, коли Apple заявила, що Qualcomm зловживає своїм становищем в якості домінуючого постачальника модемів для смартфонів, щоб зажадати необгрунтовані збори за патенти.

Відео дня

Але тепер Qualcomm намагається зробити хід у відповідь і стверджує, що має хороші докази. Представники Qualcomm заявили, що їм вдалося переглянути документи, які показують, що інженери Apple і Intel ділилися вихідним кодом Qualcomm.

"Apple розробила і виконала складний план, який почався принаймні кілька років тому і триває в даний час, щоб вкрасти великі розділи секретної інформації і торгових секретів Qualcomm і використовувати інформацію і технології для підвищення ефективності компонентів інших виробників", - йдеться в заяві.

У позові йдеться, що в якийсь момент інженери Intel навіть поскаржилися Apple, що вони не змогли відкрити секретні файли Qualcomm, які були відправлені. Інженери Apple, як стверджується, створили для них нові, видимі файли, використовуючи власні інструменти Qualcomm.

Раніше Qualcomm вже звинувачувала Apple в порушенні угод, пов'язаних із захистом програмного забезпечення Qualcomm. Нові звинувачення додані саме до цього позову. Qualcomm просить суд накласти штрафні санкції на Apple. Виробник процесорів також хоче, щоб Apple була змушена припинити використання модемів Intel.

Додамо, Qualcomm займається розробкою бездротових засобів зв'язку і мікроелектроніки. Компанія виробляє процесори Snapdragon для мобільних пристроїв. Apple має доступ до секретного коду Qualcomm через угоди 2009 року. Apple хотіла отримати доступ до коду Qualcomm, щоб "більш глибоко інтегрувати" його в iPhone.

Показати ще новини
Радіо NV
X