Слідом за Facebook і Google. Twitter планує заборонити рекламу криптовалют

19 березня 2018, 03:39

Сервіс мікроблогів Twitter планує заборонити рекламу криптовалют, повідомляє британський телеканал Sky News з посиланням на власні джерела.

Відзначається, що під заборону потрапить будь-яка реклама щодо ICO - розміщення токенов для залучення інвестицій, продажу криптовалюта, а також відповідних бірж.

Заборона на оголошення, пов'язані з криптовалютою, буде діяти у всіх країнах.

Відео дня

Як уточнило джерело телеканалу, про відповідне рішення буде оголошено протягом найближчих двох тижнів.

Раніше повідомлялося, що Google заборонить у своїй рекламній мережі будь-яку рекламу криптовалют, ICO, криптовалютних бірж і криптогаманців з червня 2018 року. Також інтернет-гігант обмежить рекламу ризикованих фінансових продуктів

У січні 2018 НВ повідомляло, що згідно з новою рекламною політикою Facebook, у соціальній мережі заборонена реклама бінарних опціонів і криптовалют. Такі правила поширюються і на інші платформи соцмережі, включаючи Instagram.

Зокрема, в соціальній мережі більше не буде оголошень на кшталт "Нове ICO! Купіть токени зі знижкою 15% прямо зараз!" або "Використовуйте свої пенсійні накопичення для покупки біткоінів!". Компанія додала, що хоче, щоб користувачі Facebook дізнавалися про нові продукти та послуги, не побоюючись стати жертвою шахраїв.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X