Постріл в ногу. Росію готують до відключення від інтернету

21 лютого 2019, 13:06

Президент РФ Володимир Путін упевнений, що Росії треба бути готовою до відмови у доступі до світової мережі інтернет, тому що "така загроза існує".

Путін визнав, що цим відключенням можна "завдати шкоди спецслужбам" інших країн, повідомляє видання Коммерсант.

"Я ж не можу за наших партнерів говорити, що у них на думці, я думаю, що це їм самим завдасть колосальних збитків, шкоди. Вони ж там сидять, це ж їхній винахід, і все слухають, бачать і читають, що ви говорите, і накопичують цю інформацію, а так не будуть", - вважає Путін.

Відео дня

Як вважає Володимир Путін, "вони сто разів подумають", перш ніж відключити Росію від інтернету. "Але теоретично все можливо, тому ми повинні створювати такі сегменти, які ні від кого не залежать", - переконаний президент РФ.

Він наголосив, що Росія не збирається відключатися від глобального інтернету, але необхідно вкладати гроші в розвиток так званого "цифрового суверенітету".

Як повідомляло НВ, раніше російські чиновники визнали, що у них "немає жодних протипоказань" до відключення країни від глобальної комп'ютерної мережі.

12 лютого Держдума прийняла в першому читанні законопроект про "суверенний рунет". Поправки передбачають створення в Росії інфраструктури, "що забезпечує працездатність російських інтернет-ресурсів в разі неможливості підключення" до закордонним серверів.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X