Обклав. Творець Linux назвав соцмережі "захворюванням"

4 квітня 2019, 14:35
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Один з найвідоміших програмістів в світі, Лінус Торвальдс, сказав в недавньому інтерв'ю, що Twitter, Facebook і Instagram - це "хвороба".

Лінус вважає, що в соціальних мережах складніше помітити реакцію одержувача, повідомляє Business Insider .

Лінуса Торвальдса, творця операційної системи Linux, запитали, що він змінить в світі технологій, який допомогли створити його роботи, якби він міг.

Відео дня

"Я абсолютно ненавиджу сучасні соціальні медіа - Twitter, Facebook, Instagram. Це хвороба. Схоже, це заохочує погану поведінку", - сказав Торвальдс в інтерв'ю Linux Journal Роберта Янга.

Журналісти відзначили, що це цікава і досить м'яка критика з боку людини, якого часто звинувачують в неввічливості по відношенню до інших програмістів. Торвальдс відомий як блискучий інженер, який, як правило, справедливий, але не терпить дурнів.

Торвальдс сказав Linux Journal, що інтернет усуває всі соціальні ознаки, які зазвичай є частиною комунікацій, тому "ніхто не почує, як ви тонкі. Легко не помітити гумору і сарказму, але також дуже легко не помітити реакцію одержувача, тому ви отримуєте такі речі, як флейми, яким складніше відбуватися при особистому спілкуванні".

Торвальдс сказав, що ті ж проблеми можуть виникати і з електронною поштою, але він вважає, що електронна пошта необхідна і часто передає реальну інформацію, що не завжди так в соціальних мережах.

"Вся модель лайків і репоста - це просто сміття. У цьому немає ніяких зусиль і контролю якості", - підкреслив Лінус.

Додамо, самого Торвальдса сьогодні немає в соціальних мережах, хоча він деякий час користувався Google Plus, відчуваючи, що невдала спроба Google в соціальних мережах була "менш безглуздою", ніж інші. При цьому Google оголосив про закриття Google Plus в грудні і почав видаляти акаунти у вівторок, 2 квітня .

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Техно
Розсилка про те як технології змінють світ
Щопонеділка

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X