Нова проблема. Функція групових викликів Apple FaceTime працює нестабільно

19 лютого 2019, 15:34

Після того, як компанія Apple усунула серйозну помилку безпеки в FaceTime, у додатка виявилася нова проблема.

Зокрема, якщо у виклику FaceTime беруть участь тільки дві людини, неможливо додати третього учасника в виклик, пише ZDnet .

Служба підтримки Apple підтвердила це обмеження, повідомивши одному з користувачів в Twitter, що в Group FaceTime для виклику FaceTime потрібно принаймні три людини, щоб використовувати кнопку "Додати людину". Таким чином, щоб поспілкуватися в FaceTime компанією більше двох осіб, потрібно починати розмову мінімум утрьох.

Відео дня

"Ми знаємо про проблему з неактивною кнопкою Додати людину під час виклику FaceTime при певних умовах, але ми не знаємо, коли вона буде усунута", - визнали в службі підтримки.

Apple, ймовірно, випустить виправлення для останньої помилки FaceTime, але, на відміну від патча для уразливості безпеки, воно не може бути терміновим і може бути пов'язано з iOS 12.2, яка в даний час знаходиться в бета-версії.

Нагадаємо, в кінці січня в додатку Facetime була виявлена серйозна помилка , яка дозволяє абоненту чути і бачити людину на іншому кінці до відповіді на виклик. Проблема зачіпає смартфони під управлінням iOS 12.1 або більш пізньої версії. Це серйозна помилка, і збій стався на тлі стурбованості про захист особистої інформації.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X