Діра в безпеці. У додатку Apple FaceTime знайшли серйозну помилку

29 січня 2019, 09:29

У додатку Facetime була виявлена серйозна помилка, яка дозволяє абонентові чути і бачити людину на іншому кінці до відповіді на виклик.

Цей баг означає, що "ви можете зануритися в життя іншої людини без її відома", пише Mashable.

Цю помилку досить просто використовувати. Спочатку потрібно зателефонувати комусь в FaceTime. Потім, перш ніж вам дадуть відповідь, треба провести пальцем вгору і додати себе в виклик

Відео дня

"Ви можете чути через телефон цієї людини, і все це без відповіді на дзвінок. Саме шокуюче: дзвінок почався, одержувач натиснув кнопку живлення, щоб завершити дзвінок - і потім камера почала відправляти відео. Тобто я міг бачити і чути людину, яка не відповіла на дзвінок FaceTime ", - підкреслюють журналісти.

Проблема зачіпає смартфони під управлінням iOS 12.1 або більш пізньої версії. Це досить серйозна помилка і збій стався на тлі зростаючої в світі стурбованості про захист особистої інформації.

Представник Apple сказав, що компанія вже знає про несправності. Зокрема, він сказав: "Ми знаємо про цю проблему і створили виправлення, яке буде випущено в оновленні програмного забезпечення пізніше на цьому тижні".

Незабаром після повідомлень про помилку Apple відключила функцію групових дзвінків в FaceTime на невизначений термін.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X