Хитрий хід. Apple оновить прошивку iPhone в Китаї, щоб обійти рішення суду

14 грудня 2018, 10:40

Після того, як виробник процесорів Qualcomm зміг домогтися заборони на імпорт до Китаю низки моделей смартфонів Apple, американська компанія спробувала виправити ситуацію незвичайним способом.

Apple обіцяє "усунути незначні проблеми" за рахунок оновлення свого ПЗ, пише Engadget.

Представники американської компанії вважають, що під рішення суду можуть потрапити тільки гаджети, які працювали під управлінням програмного забезпечення до iOS 12, тобто від 6S до X. Таким чином, Apple переконана, що може продовжувати ввозити до Китаю і продавати ті моделі iPhone, які працюють під управлінням iOS 12.

Відео дня

Представники підрозділу Apple China заявили журналістам, що "на початку наступного тижня ми випустимо оновлення програмного забезпечення для користувачів iPhone в Китаї, в якому змінюються незначні функціональні можливості двох розглянутих патентів".

Неясно, чи буде цього оновлення досить, щоб старі телефони Apple знову виявилися доступні для продажу в країні, і чи буде оновлення стосуватися нових моделей XR і XS, які Qualcomm також намагається заборонити.

Цікаво, що раніше представники Qualcomm наголошували, що заборона не пов'язана з версією операційної системи смартфонів. Таким чином, на їхню думку, оновлення ПЗ до iOS 12 не допоможе обійти рішення суду.

Раніше НВ повідомляло, що Apple, мабуть, працює над власним модемом, що дозволить їй краще конкурувати з Qualcomm. Судячи з усього, Apple не тільки потенційно працює над створенням власного модему, але насправді спеціально націлена на його використання в майбутніх iPhone, так як компанія прагне відмовитися від рішень свого давнього партнера Intel на користь власних.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X