Обійти опонента. Apple робить власний модем, щоб конкурувати з Qualcomm

13 грудня 2018, 09:04

Компанія Apple, мабуть, працює над власним модемом, що дозволить їй краще конкурувати з Qualcomm.

Таких висновків журналіcти дійшли після дослідження нових списків вакансій Apple, пише The Verge.

Дві вакансії явно призначені для найму пари архітекторів стільникових модемних систем, одного в Санта-Кларі і одного в Сан-Дієго. Оголошення з'явилися поряд з кількома іншими вакансіями, які Apple відкрила в Сан-Дієго для інженерів-проектувальників RF.

Відео дня

Судячи з усього, Apple не тільки потенційно працює над створенням власного модему, але насправді спеціально націлена на його використання в майбутніх iPhone, оскільки компанія прагне відмовитися від рішень свого давнього партнера Intel на користь власних.

Проте до створення нового модему ще багато років, і навіть передбачуваний 5G iPhone від Apple, запланований на 2020 рік, замість цього буде використовувати модем 5G від Intel. Це логічно - якщо Apple зараз тільки починає наймати співробітників, буде потрібно не менше кількох років, перш ніж компанія буде готова до постачання обладнання.

Проблема Apple полягає в тому, що вона, звичайно, може використовувати модеми Intel, але коли справа доходить до цифр, Intel просто не встигає за продуктивністю в порівнянні з модемами Qualcomm. Нещодавній аналіз від компанії Ookla показав, що Snapdragon 845 компанії Qualcomm пропонує значно кращі швидкості, ніж пристрої з модемами Intel. Результати показали швидкість завантаження на 40 відсотків вище і швидкість завантаження на модеми Qualcomm на 20 відсотків вище, ніж у моделей Intel.

Apple вже давно розробляє свої власні мобільні процесори для пристроїв iPhone і iPad. Перехід на спеціалізований модем, де компанія зможе додатково управляти конкретним обладнанням для своїх пристроїв, може забезпечити аналогічний прорив в продуктивності.

Раніше НВ повідомляло, що виробник процесорів Qualcomm зміг домогтися заборони на імпорт до Китаю низки моделей смартфонів Apple : від iPhone 6S до iPhone X. Це обмеження торкнеться тільки внутрішнього китайського ринку, але зробить серйозний вплив на бізнес Apple. Суд постановив, що Apple порушує патенти на програми, що належать Qualcomm.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X