Hyperloop Transportation Technologies побудує першу тестову трасу в Китаї

20 липня 2018, 10:38

Компанія Hyperloop TT уклала комерційну угоду на будівництво 10-кілометрової траси в міському окрузі Тунжень.

Угода була підписана між компанією Hyperloop TT і Інвестиційною групою з транспорту і туризму міста Тунжень. Це перша угода про створення системи Hyperloop, яку укладено з Китаєм, повідомили представники компанії.

Відео дня

Компанія Hyperloop TT буде відповідальна за надання технології, фахівців і необхідного устаткування. Уряд Тунженя буде відповідати за організацію сертифікації, розробку нормативно-правової бази та будівництво системи. Фінансування буде здійснюватися через державно-приватне партнерство, при цьому 50% коштів буде надходити безпосередньо від уряду Тунженя.

"Ми припускаємо, що система Hyperloop буде відігравати велику роль для Економічного пояса Шовкового шляху, поєднуючи цей регіон з рештою світу. Китай щорічно витрачає більше 300 мільярдів доларів на розвиток інфраструктури, щоб вирішувати проблеми, пов'язані з швидко зростаючим рівнем міського населення. Hyperloop довів, що здатний запропонувати ефективне рішення для цієї актуальної проблеми", - заявив Дірк Алборн, CEO Hyperloop Transportation Technologies.

Китайські чиновники, в свою чергу, запевняють, що цей проект "підвищить популярність Тунженя серед туристів і закладе тверду основу для його розвитку".

За словами генерального директора HTT Дірка Алборна, Тунжень обраний компанією через унікальний рельєф - ландшафт в провінції складається з рівнин і пагорбів.

Hyperloop - це проект вакуумного поїзда, запропонований в 2012-2013 роках американським венчурним капіталістом Ілоном Маском. Передбачається, що потяги будуть пересуватися в герметичній трубі, з якої відкачано майже все повітря, зі швидкістю до 1220 км/год. Зараз проект не реалізований. Найбільшу активність в його втіленні проявляють компанії Virgin Hyperloop One і HTT.

Раніше НВ повідомляло, що компанія Hyperloop Transportation Technologies підписала угоду з компанією Aldar Properties про будівництво в ОАЕ траси довжиною десять кілометрів. Перша комерційна лінія поїзда Hyperloop може з'явитися вже в 2020 році.

Показати ще новини
Радіо НВ
X