Перша комерційна лінія поїзда Hyperloop може з'явитися вже в 2020 році

20 квітня 2018, 10:53

Компанія Hyperloop Transportation Technologies підписала угоду з компанією Aldar Properties про будівництво в ОАЕ траси довжиною десять кілометрів.

Трасу побудують поруч з місцем проведення виставки Expo 2020 і міжнародного аеропорту Аль Мактум, на кордоні Абу-Дабі і емірату Дубай, повідомляє CNBC.

"Ця угода створює основу для першої комерційної системи Hyperloop в світі. Вона буде тут, в Еміратах, з метою підключення Абу-Дабі до Аль-Айн, Дубай і Ер-Ріяду в Саудівській Аравії. Ми сподіваємося, що перша секція буде працювати для Expo 2020", - заявив голова HTT Бібоп Греста.

Відео дня

Траса буде перебувати на кордоні двох еміратів - Абу-Дабі та Дубай. Першим етапом стане спорудження 10-кілометрової ділянки. Пізніше, як очікується, він буде продовжений по території ОАЕ і в сусідні держави. Крім власне траси планується створити центр досліджень і туристичний комплекс.

HTT працює з низкою урядів, щоб спробувати комерціалізувати свої технології. Але до сих пір компанія в основному представляла так звані "техніко-економічні обґрунтування" - з метою вивчення того, чи є система Hyperloop економічно життєздатною в деяких країнах. Раніше в квітні HTT почала будувати у Франції тестову установку для вантажопасажирських перевезень і планує запустити її в цьому році.

Hyperloop - це проект вакуумного поїзда, запропонований в 2012-2013 роках американським венчурним капіталістом Ілоном Маском. Передбачається, що потяги будуть пересуватися в герметичній трубі, з якої відкачано майже все повітря, зі швидкістю до 1220 км/год. Зараз проект не реалізований. Найбільшу активність в його втіленні проявляють компанії Virgin Hyperloop One і HTT.

Підписуйтесь на Новое Время в Telegram, Telegram Поглядів та Viber.

Раніше повідомлялося, що тестову площадку українського варіанту надшвидкісного потяга Hyperloop можливо буде запустити вже в 2019 році.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Техно
Розсилка про те як технології змінють світ
Щопонеділка

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X