Підглядати за тваринами. У Великій Британії створили робота-шпигуна у вигляді краба

26 січня, 09:09
Робот дуже схожий на живих крабів (Фото:Скріншот)

Робот дуже схожий на живих крабів (Фото:Скріншот)

Медіакомпанія John Downer Productions, яка спеціалізується на зйомці тварин з допомогою робототехніки, створила робота-краба.

«Шпигунські камери», заховані у роботизованих тваринах, потрібні, щоб сфотографувати життя тварин з близької відстані, зазначили режисери.

У новому відео від компанії робот-краб пробирається крізь острів Різдва під час щорічної міграції червоних крабів.

Відео дня

"Підраховано, що від 40 до 50 млн цих крабів беруть участь у міграції щороку, долаючи пересічену місцевість і тікаючи від хижаків, щоб зіграти свою роль у створенні наступного покоління виду", - розповіли в організації Ocean Conservancy.

Нове відео з незвичайним роботом, розповідає про їхню небезпечну подорож жвавими дорогами — справжнє випробування, — оскільки дві третини острова займають національні парки, найбільші групи крабів захищені тимчасовими перекриттями доріг і переходами для диких тварин.

«У той час як острів Різдва містить водно-болотні угіддя, тропічні ліси та морські екосистеми, в яких мешкає безліч чудових істот, є один вид, який щороку привертає загальну увагу: Gecarcoidea natalis, якого прозвали червоним крабом острова Різдва... тільки міграція почнеться, вона триватиме близько трьох тижнів до оптимального часу нересту», - додали у Ocean Conservancy.

Раніше НВ писав, що у 2020 році Американська інженерна компанія Edge Innovations з підрозділом аніматроніки та спецефектів у Каліфорнії розробила робота-дельфіна, вартість якого починається від $3 млн.

Компанія сподівається, що реалістичні аніматроніки (механізми, що імітують рухи живих істот) одного разу зможуть розважати глядачів у тематичних парках замість диких тварин.

«В даний час у неволі міститься близько 3000 дельфінів, які використовуються для отримання кількох мільярдів доларів. У людей явно є бажання дізнаватись про дельфінів. І тому ми хочемо використати цей попит і запропонувати різні способи закохатися у дельфінів», - сказав засновник та генеральний директор Edge Innovations Уолт Конті.

За словами Конті, аніматроніки можуть повернути аудиторію, якою втратили парки в країнах, де заборонено експлуатацію живих тварин.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X