Гірше за попередника. MacBook Pro M2 показав несподівано низькі результати тесту швидкості диска

25 січня, 16:01
Нова модель працює повільніше за попередню (Фото:Mike Andronico/CNN)

Нова модель працює повільніше за попередню (Фото:Mike Andronico/CNN)

Згідно з отриманими даними, у моделі 2023 року швидкість читання на 39% нижча, ніж у попередньої версії, випущеної в 2021-му. Також новинка показала на 20% повільніший запис.

Згідно з тестами, проведеними 9to5Mac, 14-дюймовий MacBook Pro M2 базового рівня має повільніший SSD, ніж його попередник.

У тесті швидкості диска твердотільний накопичувач ємністю 512 ГБ в останньому флагмані Apple показав швидкість читання близько 2970 МБ/с та швидкість запису близько 3150 МБ/с у порівнянні з 4900 МБ/с при читанні та 3950 МБ/с під час запису у попереднього MacBook.

Відео дня

Причина різниці, швидше за все, у чіпах. За даними 9to5Mac, твердотільний накопичувач ємністю 512 ГБ у 14-дюймовому ноутбуці попереднього покоління мав чотири мікросхеми пам'яті NAND, тоді як у M2 Pro їх, ймовірно, дві. Очевидно, що це чіпи з більшою ємністю, тому комп'ютери мають такий самий об'єм пам'яті, але з гіршою продуктивністю, тому що вони не можуть показати ті самі результати швидкості.

Це не означає, що нові комп'ютери Mac працюють повільно. Скріншоти тестів, опубліковані 9to5Mac, показують, що у 14-дюймового ноутбука, як і раніше, достатньо пропускної спроможності для відтворення відеоматеріалів 12K ProRes 422 HQ зі швидкістю 60 кадрів в секунду.

Він також як і раніше перевершує твердотільний накопичувач ємністю 1 ТБ в 13-дюймовому MacBook Pro M1, якого було цілком достатньо для редагування відео та інших непростих завдань, і швидше, ніж твердотільний накопичувач ємністю 256 ГБ у MacBook Air M2.

Показати ще новини
Радіо NV
X