Трамп пообіцяв Apple великі податкові пільги за перенесення виробництва в США

24 листопада 2016, 17:53
Тім Кук і Дональд Трамп обговорили можливе створення заводів Apple в США і "стимули" для компанії

Що цікаво, Кук сам подзвонив Трампу відразу після оголошення результатів голосування громадян США, повідомляє TNW з посиланням на інтерв'ю Трампа.

"Я отримав дзвінок від Тіма Кука з Apple, і я сказав: "Тім, ви знаєте, одна з речей, які будуть реальним досягненням для мене, якби Apple побудувала великий завод в Сполучених Штатах, або багато великих заводів в Сполучених Штатах, замість того, щоб йти в Китай чи В'єтнам", - розповів Трамп в інтерв'ю.

Відео дня

"Я сказав йому: ми будемо створювати стимули для вас, і я думаю, ви все-таки зробите це. Ми плануємо велике скорочення податків, яке вам сподобається", - додав Дональд Трамп.

У компанії Apple не підтвердили сам факт розмови.

Додамо, обіцянку "змусити" Apple виробляти свою техніку в США було одним з пунктів передвиборної кампанії Дональда Трампа. У той же час, техніко - економічне обґрунтування виробництва iPhone на заводі в США видається сумнівним - ціна на гаджети може підскочити вдвічі.

Як раніше повідомляло НВ, останні дані Strategy Analytics показують, що iPhone зібрали рекордні 91% від всього прибутку галузі смартфонів в третьому кварталі 2016 року.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X