Apple встановила рекорд прибутку від продажів смартфонів

24 листопада 2016, 12:43
Останні дані Strategy Analytics показують, що iPhone зібрали рекордні 91% від всього прибутку галузі смартфонів в третьому кварталі 2016 року

При цьому за підсумками кварталу вперше за довгий час з числа лідерів за прибутками від випуску смартфонів зникла корейська компанія Samsung, передає 9to5mac.

За оцінками доповіді Strategy Analytics, мобільна індустрія принесла операційний прибуток у розмірі 9,4 мільярда доларів за квартал. При цьому на частку американської корпорації припало 8,5 млрд або ж 91%. Це не означає, що Apple займає аналогічний відсоток ринку. Одна з причин подібної статистики в тому, що при собівартості приблизно в 223,8 долара роздрібна ціна нового смартфона становить 649 доларів.

Відео дня

"Здатність компанії Apple максимізувати ціни і мінімізувати витрати на виробництво є надзвичайно вражаючими і iPhone продовжує генерувати величезний прибуток", - прокоментувала результати дослідження директор Strategy Analytics Лінда Суі.

На частку Huawei припало 2,4% світового операційного прибутку на ринку смартфонів, що склало $200 млн. За інформацією Strategy Analytics, у третьому кварталі цього року поставки смартфонів компанії Huawei зросли на 63% в річному обчисленні.

А брендам Vivo та Oppo, належить приблизно по 2.2 відсотка квартальної операційного прибутку, відповідно. Всі інші компанії сумарно також отримують близько 200 мільйонів доларів доходів і претендують на 2,2% прибутку ринку.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X