5 червня Lenovo представить безрамковий флагманський смартфон

29 травня 2018, 11:51

Віце-президент Lenovo і колишній генеральний директор ZUK Чанг Чен повідомив про презентацію нового флагмана 5 червня 2018 року.

Смартфон буде називатися Lenovo Z5 і зможе працювати в режимі очікування від одного заряду батареї до 45 діб, пише GSMArena.

Чен сказав, що модель Z5 стане продовженням серії ZUK, яка включає Z1, Z2 Pro, Z2 і Edge. Чен також сказав, що Lenovo Z5 буде мати "4 технологічних прориви" і "18 запатентованих технологій", причому деякі з них, швидше за все, будуть поверненням до інтерфейсу ZUK.

Відео дня

З чуток, Lenovo Z5 отримає безрамковий дисплей, який займе 95% площі передньої панелі, до 4 ТБ вбудованого сховища - це теж рекордний показник - і просунуту подвійну камеру з функціями штучного інтелекту. Також з'явилася інформація, що смартфон отримає вбудований в екран сканер відбитків пальців.

Чен підкреслив, що показник в 4 ТБ - не помилка. За його словами, такого обсягу достатньо, щоб зберігати до мільйона фотографій, 2 тисячі HD-фільмів і 150 тисяч записів музики без втрати якості.

Як зазначив Чанг Чен, цей пристрій зможе перебувати в режимі очікування від одного заряду батареї протягом 45 днів. Це неймовірний показник, тому, швидше за все, в Lenovo Z5 будуть реалізовані програмні оптимізації або спеціальні алгоритми роботи, які знижують рівень енергоспоживання смартфона. Представник Lenovo розповів, що навіть коли рівень заряду Lenovo Z5 буде дорівнює 0%, ще 30 хвилин можна буде говорити по телефону.

У квітні 2018 року НВ повідомляло, що китайська Lenovo розформує підрозділ, який займався маркетингом і продажами смартфонів в Східній Європі, Росії та країнах СНД. Його керівник Олексій Клочков покине компанію. За словами представників Lenovo в Україні, ця реструктуризація ніяк не вплине на доступність смартфонів Motorola на українському ринку.

Показати ще новини
Радіо НВ
X