Lenovo закриває свій мобільний підрозділ в Східній Європі, але лишається на ринку

4 квітня 2018, 13:54

Китайська Lenovo розформує підрозділ, який займався маркетингом і продажами смартфонів в Східній Європі, Росії та країнах СНД.

Його керівник Олексій Клочков залишить компанію, повідомляють "Ведомости" з посиланням на працівників компаній-партнерів Lenovo.

Звільнення Клочкова з компанії підтвердив і офіційний представник Lenovo. Про те, що мобільний підрозділ East EMEA, що входить в глобальну Lenovo Mobile Business Group, скасовано, кажуть джерела в Lenovo і рітейлері - партнері виробника.

Відео дня

Клочков пояснив свій відхід реорганізацією в компанії: тепер керувати просуванням в Східній Європі буде західноєвропейський підрозділ Lenovo, а за бізнес в Росії і країнах СНД відповідати підрозділ, що відповідає за ринки, що розвиваються (Emerging Markets).

За словами представників Lenovo в Україні, ця реструктуризація ніяк не вплине на доступність смартфонів Motorola на українському ринку.

"Нашим головним офісом була переглянута сегментація ринку в усьому світі. Це робиться для поліпшення управління, підвищення конкурентоспроможності та рентабельності мобільного бізнесу. Всередині у нас змінився алгоритм надання звітності та погоджень, але в цілому на роботу українського офісу це ніяк не вплине. Motorola продовжує активно працювати над новими продуктами і вже в цьому місяці представить перший смартфон з лінійки 2018 року, який незабаром буде доступний на українському ринку", - відзначили в компанії.

За даними Ведомостей, реорганізація пов'язана з падінням продажів смартфонів Lenovo і Motorola в Росії. У лютому 2018 року їхня частка в штучному вираженні склала менше 2%, через що компанія вибула зі списку п'яти лідерів продажів смартфонів в РФ. Роком раніше Lenovo займала четверте місце з обсягом 5,7% ринку.

Співрозмовник Ведомостей серед ритейлерів зазначив, що при високій вартості смартфони Motorola слабкіше багатьох китайських новинок 2018 року.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Техно
Розсилка про те як технології змінють світ
Щопонеділка

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X