Гаджети

10 грудня 2021, 11:36

Щось нове. Apple хоче оснастити iPhone 14 новими камерами та дисплеєм з «вирізами» — ЗМІ

Восени 2022 року Apple планує презентувати моделі iPhone 14, які можуть отримати титановий корпус та 2 ТБ внутрішньої пам’яті.

Подробиці про нові гаджети Apple опублікував китайський ресурс MyDrivers із посиланням на джерела південнокорейських фабрик.

Тепер Apple планує відмовитися не тільки від чубчика, але й від моделей міні, як це було в попередніх версіях звичайних смартфонів. Ми побачимо два розміри iPhone – 14 Max та 14 Pro Max, відмінність буде лише у наповненні. У 6,1-дюймовому смартфоні iPhone 14 Pro та 6,7-дюймовому iPhone 14 Pro Max будуть використовуватись дисплеї з отвором у центральній верхній частині.

Крім того, оновлення зачеплять і основну камеру iPhone 14 Pro, її планують поліпшити до 48-Мп з можливістю записувати відеофайли роздільною здатністю 8K.

Візуалізація iPhone 14 Pro Max / Фото: Jon Prosser / Render by Ian

Новий гаджет оснащений 2 ТБ вбудованої пам'яті, а його корпус буде виконаний з титанового сплаву, який набагато ефективніший проти подряпин. Він буде застосовуватися в нових MacBook і iPad.

Раніше НВ повідомляв, що згідно з новим звітом відомого аналітика Мін-Чі Куо, наприкінці наступного року буде запущено проект гарнітури доповненої реальності (AR) від Apple.

За інформацією джерела, AR-окуляри отримають пару процесорів для підтримки своїх функцій.

Другие новости

Всі новини