Гаджети

23 травня 2022, 21:00

Samsung та Apple, посміхніться. Що відомо про новий смартфон Xiaomi у партнерстві з Leica

Виробник смартфонів Xiaomi заявив про випуск нової моделі разом із брендом фототехніки Leica.

Німецький виробник фототехніки Leica вже відзначився випуском кількох моделей смартфонів зі своїми модулями камер для Huawei та Sharp.

Новим партнером Leica стане один із лідерів ринку – компанія Xiaomi.

Днями представники китайського бренду підтвердили "довгострокову стратегічну співпрацю" з Leica, а також заявили про спільний випуск нового смартфона у липні 2022 року.

Раніше компанія Leica випускала спільні смартфони з брендами Sharp для японського ринку та Huawei для всього світу. Крім цього, були проекти деяких моделей фототехніки для Panasonic.

Інший китайський бренд Vivo також співпрацював із компанією Zeiss для випуску смартфона X80. А конкуренти з Oppo та OnePlus виробили серії Find X5 та 10 Pro спільно з Hasselblad.

Що відомо про нову модель Xiaomi?

Окрім приблизної дати випуску, офіційні представники компанії не повідомили жодних деталей моделі.

За попередніми даними, смартфон отримає флагманський процесор Qualcomm Snapdragon 8+ Gen 1, який містить ядро Cortex-X2 із частотою 3,2 ГГц, три Cortex-A710 із частотою 2,8 ГГц, а також чотири енергоефективні Cortex-A510 на 2,0 ГГц.

У чіпсет вбудована графіка Adreno 730, підтримка 10 Гбіт/с 5G, HDR-відео 8K та багато іншого.

Ймовірно, новий флагман назвуть Xiaomi 12 Ultra або Xiaomi 13. Генеральний директор компанії Лей Цзюнь додав, що співпраця з Leica "додасть потужний імпульс стратегії Xiaomi в області обробки зображень".

Інсайдери також повідомляють, що модель отримає незвичайний дизайн основної камери з великим круглим виступом та скляним покриттям.

Кінець Leica та Huawei?

Останні кілька років Leica співпрацює з китайським виробником електроніки Huawei.

Перший смартфон із модулем камер Leica Huawei P9 вийшов у 2016 році.

Минулого року повідомлялося, що Leica шукає нового партнера через те, що Huawei перебуває під санкціями США. Компанії мали завершити співпрацю після виходу серії Huawei P50.

Пізніше Huawei спростували ці чутки. Але судячи з недавньої заяви Xiaomi, у Leica з'явився новий партнер.

"Поки невідомо, чи принесе партнерство Xiaomi з Leica суттєві поліпшення до вже доволі гарної флагманської системи камер Xiaomi", - пише оглядач XDA Бен Сін.

Другие новости

Всі новини