Ігри

15 грудня 2021, 16:47

З блокчейном та NFT. У грі S.T.A.L.K.E.R. 2 побудують свій метавсесвіт

В українській грі S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chernobyl буде представлена ​​одна з найбільших технологічних тенденцій: невзаємозамінні токени (або NFT).

Компанія GSC Game World, яка розробляє гру, анонсувала «Метавсесвіт S.T.A.L.K.E.R.», який «використовуватиме технологію блокчейн, щоб дозволити спільноті володіти частиною S.T.A.L.K.E.R. 2».

Проект S.T.A.L.K.E.R.'s Metaverse українська студія запускає разом із компанією DMarket, яка володіє платформою для обміну невзаємозамінними токенами (NFT) та технологіями для створення метавсесвітів.

Це включає можливість стати «першою у світі мета-людиною», яку GSC Game World, мабуть, визначає як неігрового персонажа (NPC) з дуже високою деталізацією.

Щоб стати «металюдиною», гравці зможуть зробити ставку на NFT у рамках аукціону, який відбудеться у січні 2022 року. Той, хто «володіє» NFT, щоб стати NPC у грі, зможе купувати та продавати це право до певної дати після аукціону.

Генеральний директор GSC Game World Євген Григорович повідомив про те, як працюватиме процес перетворення на NPC: "Ідея пов'язаного NFT полягає в тому, щоб дати право відтворити особистість свого власника у грі через одного з персонажів (NPC). Людині потрібно буде прийти в нашу студію для детальної процедури сканування, і після цього у нас буде все, щоб ця людина з'явилася в ігровому світі як один з персонажів".

GSC Game World також планує випустити інші NFT, хоч компанія відмовилася вказати, якими вони можуть бути. Згідно з прес-релізом, поява NFT "не вплине на сам ігровий процес і не дасть ігрових переваг перед іншими гравцями".

Незважаючи на побоювання багатьох з приводу NFT, розробники ігор починають серйозно досліджувати цю концепцію. Оголошення про NFT для S.T.A.L.K.E.R. 2 надійшло трохи більше ніж за тиждень після широко розкручених новин про те, що Ubisoft додасть NFT-обладнання у гру Ghost Recon: Breakpoint.

А Пітер Моліньє, відомий своєю роботою над іграми, такими як Populous, Black And Whitе, і Fable, робить бізнес-симулятор, де гравці купують NFT і намагаються заробити нову цифрову валюту під назвою LegacyCoin.

Раніше НВ писав, що влітку 2021 на ігровій виставці Е3 2021 GSC Game World представила повноцінний геймплейний трейлер проекту, який обзавівся підзаголовком Heart of Chernobyl, і оголосила дату виходу - 28 квітня 2022 року.

Відразу після публікації нового трейлера в Мережі почали з'являтися різноманітні деталі S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chernobyl. Та й у самому ролику розробники показали чимало цікавих кадрів.

S.T.A.L.K.E.R. 2 створюється з упором на сюжет, атмосферу та пригоди у відкритому світі. У цьому плані гра наслідує своїх попередників, але після релізу в ній все-таки з'явиться мультиплеєр.

Його додадуть як безкоштовне оновлення для всіх покупців шутера.

Другие новости

Всі новини