Вже можете качати. З’явилося безкоштовне демо гри по Матриці, яке ви просто зобов’язані не пропустити

10 грудня 2021, 14:53
The Matrix Awakens: An Unreal Engine 5 Experience складається з кількох частин. (Фото:скрін відео Unreal Engine / YouTube)

The Matrix Awakens: An Unreal Engine 5 Experience складається з кількох частин. (Фото:скрін відео Unreal Engine / YouTube)

Epic Games повідомила про вихід технодемо The Matrix Awakens: An Unreal Engine 5 Experience, який тепер можна завантажити безкоштовно для PlayStation 5 та Xbox серії X/S.

Згідно з повідомленням Epic Games, яка працювала над демо разом з Ланою Вачовскі, головне завдання - продемонструвати неймовірні можливості Unreal Engine 5 з технологіями Lumen і Nanite.

Відео дня

Повідомляється, що The Matrix Awakens: Unreal Engine 5 Experience складається з декількох частин. Перша містить у собі реальні зйомки та комп'ютерну графіку, друга частина дає повний контроль персонажа над тим, що відбувається.

Користувача чекає віртуальне місто завдовжки майже 5 км із десятками тисяч мешканців. На вулицях буде 45 тисяч автомобілів, більшу частину з яких можна буде використовувати як транспорт.

У демо не так багато геймплейних елементів, але вам надається можливість без обмежень пересуватися в ролі пішохода, водити авто, перейти в режим вільної камери і як бонус можна змінювати налаштування світу.

У демоверсії Кіану Рівз та Керрі-Енн Мосс зображені як неймовірно реалістичні цифрові люди. Для цього команда 3Lateral компанії Epic зробила 3D-сканування облич акторів з високою точністю і помістила їх в редактор MetaHuman для роботи з анімаціями.

The Matrix Awakens: An Unreal Engine 5 Experience  - це технічна демонстрація, яка пропонує бачення того, яким може бути майбутнє інтерактивного контенту: від неймовірно багатих та складних міст та пейзажів до фотореалістичних, візуально захоплюючих кінематографічних видовищ.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X