Штучний інтелект навчили грати в Battlefield

23 березня 2018, 13:58

Компанія Electronic Arts опублікувала відео, в якому показано, як створений компанією штучний інтелект грає в Battlefield 1.

Керовані нейромережею війська навчилися грати, спостерігаючи за гравцями, а потім паралельно тренувалися з іншими ботами, пише Engadget.

Технічний директор підрозділу SEED компанії Electronic Arts Магнус Нордін був зацікавлений в навчанні ігрового штучного інтелекту з тих пір, як комп'ютер DeepMind навчився грати в старі ігри Atari ще в 2015 році. Нордін і його команда розібралися з основами тривимірного FPS для навчання нейронної мережі, а потім працювали з командою Battlefield, щоб інтегрувати агент ШІ в середовище офіційної гри.

Відео дня

"Ми проводили тести проти внутрішніх розробників, вони гідні гравці, але не професіонали. Вони легко били ботів, але це не повноцінний прорив. Під час тренування боти покращували всілякі навички. Наприклад, вони виявилися напрочуд гарними в ухиленні від куль", - пояснює Магнус Нордін.

Штучний інтелект здатний змінювати свою поведінку в грі в залежності від ситуації, реагувати на небезпеку і влучно стріляти, проте програма все ще погано орієнтується на місцевості.

Наступним кроком, як каже Нордін, буде навчання нейромережі мати справу з більш складними стратегіями, такими, як "робота в команді, вивчення карти і знайомство з окремими класами і обладнанням". З цих слів журналісти Engadget зробили висновок, що компанія Electronic Arts бачить перспективи для майбутнього нейронних мереж і машинного навчання в іграх.

Раніше НВ повідомляло, що дослідники машинного навчання з Фрайбурзького університету створили штучний інтелект, який навчився використовувати помилки в коді гри заради перемоги. Комп'ютер знайшов дивний спосіб зібрати 1 мільйон очок в старій грі Q * bert від компанії Atari.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X