Бог війни захоплює світ. Продажі культової God of War для ПК перевищили 1 млн копій

26 січня, 12:20
Гра God of War для ПК стала справжнім хітом (Фото:Sony)

Гра God of War для ПК стала справжнім хітом (Фото:Sony)

Гра God of War, яка багато років була ексклюзивом Sony для PlayStation, вийшла на Windows у середині січня. Й отримала неабиякий успіх.

Офіційний запуск God of War на ПК відбувся 14 січня 2022 року. І лише за два тижні внутрішня статистика ігрової платформи Steam свідчить про те, що кількість користувачів, які придбали гру, перевищила 1 млн. Про це повідомляє портал DSO Gaming.

Відео дня

Гра впевнено посідає першу позицію у рейтингу бестселерів Steam вже другий тиждень поспіль.

За статистикою Steam за одну добу пікова кількість гравців, які водночас грають у God of War, сягає 50 тис. осіб.

Точніших цифр поки що немає. І кількість гравців у God of War може перевищувати 1 млн вже доволі суттєво, оскільки статистика Steam не відображає їх точної кількості, а лише вказує діапазон від 1 до 2 млн користувачів.

З огляду на те що ціна на God of War встановлена на рівні $49.99 і розпродажів поки не було, можна констатувати, що реліз версії для ПК вже має неабиякий успіх.

Не варто забувати і про те, що God of War доступна для придбання не тільки в Steam, а й на інших сервісах, зокрема, наприклад, на популярній платформі Epic Games Store.

Тобто реальний успіх God of War на ПК може бути ще більшим.

Нагадаємо, God of War, що вийшла в січні, є ПК-версією гри для PlayStation, яка вийшла в 2018 році. Тоді God of War теж мала дуже значний комерційний успіх — за перший місяць було продано 5 млн копій. А до середини 2021 року загальна кількість проданих копій God of War для PlayStation становила 19,5 млн.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Техно
Розсилка про те як технології змінють світ
Щопонеділка

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X