Дочекалися. Розробник показав геймплей Mortal Kombat 11

18 січня 2019, 09:37

Нова гра з серії файтингу Mortal Kombat отримала звичний рівень насильства з великою кількістю налаштувань персонажів.

Розробник NetherRealm Studios показав на заході 17 січня, як зміниться легендарна гра, пише CNET .

На заході продемонстрували пролог історії, а також "кілька чудово жорстоких смертей" - в тому числі варіант класичного фаталити з розривом голови і хребта Саб Зіро.

Відео дня

У показаному на заході пролозі сюжетної кампанії описувалося втручання якихось зберігачів часу в тимчасову лінію Mortal Kombat. Події ролика відбуваються майже відразу після фіналу Mortal Kombat X.

Що стосується персонажів, журналісти побачили Бараку, Соню Блейд, Скорпіона, Саб-Зіро, Райд, Скарлет і нового бійця Гераса. Під час презентації ці персонажі зайняли 7 з 25 слотів на екрані вибору.

Герас - новий боєць в Mortal Kombat 11 (Фото: NetherRealm Studios)
Герас - новий боєць в Mortal Kombat 11 / Фото: NetherRealm Studios

Основна сюжетна лінія Mortal Kombat 11 розвиватиметься навколо подорожей у часі, тому, за словами Еда Буна, деякі герої навіть зможуть зустрітися з молодими або підстаркуватими версіями себе. Тимчасові стрибки також допоможуть повернути улюблених шанувальниками серії персонажів з попередніх частин. Наприклад, одним з таких персонажів точно став Барака.

Однією з ключових геймплейних змін стане введення другої смуги енергії - тепер їх дві: атакуюча і оборонна. У персонажів з'являться десятки елементів екіпіровки, що настроюються.

Реліз Mortal Kombat 11 відбудеться 23 квітня на PS4, Xbox One, Switch і РС. Закрите тестування для попередньо замовивших файтинг почнеться 28 березня на PS4 і Xbox One - на Switch і РС бети не буде.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X