ЧАЕС уже не та. Польські розробники анонсували нову гру про Чорнобиль

8 лютого 2019, 10:02

Польська студія The Farm 51 опублікувала перший трейлер і офіційні системні вимоги гри про чорнобильську Зону під назвою Chernobylite.

Для запуску гри потрібно як мінімум 45 Гб на жорсткому диску, повідомляється на сторінці гри в магазині Steam .

Chernobylite - науково-фантастична гра на виживання в жанрі "жахи", в якій поєднуються вільне дослідження світу, складні бої і нелінійний сюжет.

Відео дня

"Спробуйте вижити і розкрити заплутані таємниці Чорнобиля у відтвореній за допомогою 3D-сканування реальної Зоні відчуження. Пам'ятайте, що присутність військових - не єдина ваша проблема", - запевняють розробники.

За словами творців, розвиток сюжету в грі Chernobylite також залежить від дій гравця, від рішень і зусиль з пошуку правди або уникнення її.

Серед мінімальних системних вимог вказуються процесор: Intel Core i5-2500K CPU, 8 Гб оперативної пам'яті, відеокарта: Geforce GTX 770 або AMD Radeon HD 7870, а також 45 Гб на жорсткому диску. Для більш комфортної гри потрібні процесор Intel Core i7 4790k CPU і 16 Гб оперативної пам'яті.

Цікаво, що представники студії The Farm 51 особисто їздили в Зону відчуження та відсканували там безліч об'єктів за допомогою власної технології Reality 51. "Зберігайте рішучість і холодний розум - ЧАЕС вже не та, що раніше", - запевняють автори в описі гри.

Додамо, вихід хоррора про ЧАЕС заплановано на серпень 2019 року. Поки підтверджена лише PC-версія Chernobylite.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X