Жителям США продають небезпечну "кава для миттєвої ерекції"

29 вересня 2016, 11:41
Розчинну каву Stiff Bull, а точніше, напій, що містить каву, гуарану та інші рослини, б'є рекорди продажів у США. Але в ньому є речовина, що викликає проблеми з серцем

Управління по санітарному нагляду за якістю харчових продуктів і медикаментів (FDA) попереджає, що напій Stiff Bull, який з'явився на прилавках американських міст та обіцяє "миттєву ерекцію", швидше за все - обдурювання. Але покупців це не зупиняє, пише Daily Mail.

Відео дня

Продавці напою запевняють, що трави, які містяться в ньому, "стимулюють природну ерекцію", на відміну від відомої Віагри.

Однак, дослідження показало, що, крім рослинних компонентів, таких як гуарана або корінь тонгкат, напій містить хімічну речовину, яка може бути небезпечною, оскільки знижує кров'яний тиск. По суті, напій містить інгредієнт, що нагадує діючу речовину Віагри - силденафіл.

"Цей неоголошений інгредієнт може взаємодіяти з нітратами, що містяться в деяких ліках, таких як нітрогліцерин і може знизити кров'яний тиск до небезпечного рівня", - заявили вчені FDA, що досліджували напій. За їх словами, така "кава" може бути смертельно небезпечним в деяких випадках.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X