Вчені знайшли новий спосіб зупинити старіння

7 вересня 2015, 07:00
Вчені з Університету Каліфорнії знайшли білок, за допомогою якого можна зупинити старіння

За дев'ять років у їх дослідженнях взяли участь 1900 добровольців у віці 40-85 років, передає ZN.ua з посиланням на Naked Science.

Увагу дослідників привернули білки міостатин і GDF11: чим більше їх вміст в крові, тим нижчий ризик природної смерті. Вчені з'ясували, що зміст даних білків в організмі людини зменшується з плином років. Проте за рахунок збільшення GDF11 можна продовжити життя і уповільнити процес старіння.

Відео дня

Випробування на мишах підтвердили, що введення в організм "омолоджуючого" білка помітно покращує фізичний стан тварин. Також у літніх гризунів різко знижувалися шанси померти від серцевих захворювань.

Дане відкриття дає надію, що люди зможуть жити довше. Варіантів боротьби зі старінням у даному випадку два. Перший передбачає штучне збільшення в організмі білка GDF11. Другий полягає в блокуванні білка FSTL3, який "винен" у зниженні концентрації GDF11 і міостатина.

Раніше вчені знайшли новий спосіб боротьби з облисінням. Часткове облисіння можна вилікувати за допомогою препарату для лікування кісткового мозку.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X