В США спецназ озброїться десантними підводними човнами

22 липня 2016, 16:17
В США спецназ озброїться десантними підводними човнами виробництва Lockheed Martin, повідомляє N+1 з посиланням на сайт компанії

Зокрема, Lockheed Martin отримала контракт Командування сил спеціальних операцій на розробку і виробництво десантних підводних човнів на суму $166 мільйонів. Протягом найближчих п'яти років побудують три підводні човни.

Відео дня

Нові підводні апарати будуть відноситися до так званого сухого типу, коли бійці спецназу будуть знаходитися всередині апарату в спеціальному герметичному відсіку.

Очікується, що маса одного перспективного апарату складе трохи більше 27 тонн, мінісубмарину разом з десантниками будуть запускати з корабля, після чого під водою вона буде допливати до місця висадки. За допомогою цього ж підводного човна, бійці зможуть повернутися назад на корабель. Інших подробиць про специфіку і конструктивні особливості субмарин поки не повідомлялося.

Відомо, що компанія вже випускає невеликі субмарини сухого типу S301i і S302 масою 13 та 14 тонн при довжині 7,3 і 9,4 метра.

Зазначимо, що на сьогоднішній день сили спеціальних операцій у різних країнах використовують переважно невеликі десантні підводні апарати, за допомогою яких переміщуються під водою в підводному спорядженні.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X