У США представили концепцію бомбардувальника - літаючого арсеналу

29 лютого 2016, 14:21
Американські ВПС представили концепцію перспективного стратегічного бомбардувальника, повідомляє N+1 з посиланням на Flightglobal

Зокрема, зображений на відео спеціальний літак має крило, яке за формою і кількістю двигунів нагадує крило стратегічного бомбардувальника B-52H Stratofortress. На відео показано, як літак по команді з винищувача на передньому фронті запускає керовану авіаційну бомбу SDB II по радіолокаційній станції противника.

Відео дня

Тим не менш, "літаючі арсенали" не будуть виглядати так, як представлений на відео літак, адже американські військові після початку фінансування планують переробити у нові спеціальні літаки вже наявні бомбардувальники. Серед них B-1B Lancer, B-52H, транспортники C-130 або C-17 Globemaster III.

Новий вид бомбардувальника зможе нести як ракети так і авіаційні бомби, буде здатний отримувати сигнали на запуск і дані про цілі дистанційно, по захищених каналах зв'язку.

Не виключено, що нові літаки зможуть діяти і в зв'язці з новим бомбардувальником B-21, концепт якого був представлений 26 лютого.

Показати ще новини
Радіо НВ
X