В США перенесли запуск ракети Антарес

16 жовтня 2016, 22:54
Американське космічне агентство NASA та компанія Orbital ATK за сім годин до запланованого старту ракетоносія Антарес з вантажним кораблем Cygnus на борту перенесли запуск ракети на наступну добу

Проблеми пов'язані з наземним обладнанням, повідомляє Укрінформ з посиланням на NASA.

"Сьогоднішній запуск ракети Антарес компанією Orbital ATK відкладається на 24 години через проблеми з кабелем наземного допоміжного обладнання, який не спрацював як очікувалось під час передпускової перевірки", - зазначили в агентстві.

Відео дня

При цьому повідомляється, що зараз проходять роботи з усунення недоліку. До того, як проблема з кабелем не буде вирішена, команди з обслуговування ракетоносія та вантажного корабля не виконуватимуть технічних завдань щодо підготовки до запуску.

"Запуск наразі перепланований на 19.40 17 жовтня (02.40 за Києвом – ред.)", - повідомили в NASA.

Нагадаємо, ракета повинна надіслати до Міжнародної космічної станції близько двох з половиною тонн вантажу – це будуть запаси продовольства і матеріали для проведення наукових досліджень, зокрема, згорання палива в умовах невагомості. Від перших дев'яти хвилин зльоту залежить і доля української аерокосмічної галузі на найближчі кілька років.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X