Ентузіасти розгледіли НЛО на знімках з МКС

19 листопада 2015, 12:22
Самопереконання – велика сила. Адже людина здатна переконати себе буквально в чому завгодно. Наприклад, в тому, що фотографія, зроблена астронавтом на МКС, є прихованим посланням, що доводить існування прибульців. Тому знімок, розміщений Скоттом Келлі в Twitter, змусив любителів інопланетян і всесвітніх змов підняти голови і заявити, що істина десь поруч

Келлі, астронавт NASA, якому належить рік провести на МКС (так довго люди там ще не затримувалися) опублікував фото нічної Індії. Очевидно, він просто хотів показати, наскільки красива наша планета, але в кадр потрапила пара "дивних вогнів" (у правому верхньому куті). Це викликало закономірну реакцію з боку окремих ентузіастів, які шукають позаземні цивілізації.

Відео дня

"Я не повірю, що Скотт Келлі не помітив цього, коли твітнув фото. Об'єкт чітко видно. Спасибі тобі, Скотт Келлі, що відправив це фото нам на Землю", - стримано каже у своєму відео користувач YouTube під ніком sonofmabarker.

"Схоже, Скотт намагався натякнути нам на існування прибульців. Повідомлення прийнято, Скотт, і спасибі", - вторить йому автор блогу UFOsightingsdaily Скотт Уорінг.

До речі, Уорінг навіть не полінувався поділитися деякими подробицями про кораблі прибульців. За його словами, НЛО мало приблизно 25 метрів в довжину і знаходилося десь в 150-200 метрах від станції.

Але, схоже, що обидва уфолога трохи погарячкували. Таємничі вогні – частина самої МКС, що потрапила в кадр. За версією користувача Twitter Пітера Калтнера, який взяв участь у жвавій дискусії на тему "прибульці, чи ні" припустив, що це антена.

Раніше в цьому році вчені з університету Чепмена (США) провели опитування з метою з'ясувати, в які надприродні явища найбільше вірять американці. Понад 18% респондентів вважають, що прибульці прилітали на Землю в порівняно недалекому минулому. Більше 20% впевнені, що інопланетяни побували на нашій планеті в давнину.

Показати ще новини
Радіо НВ
X